Lehise saematerjal KD18C

Saematerjal KD18 C on kuivatatud materjal niiskusele 18 +- 2%, rahvakeeles "transpordikuiv". Materjal on sorteeritud enne kuivatamist ja peale kuivatamist. Saematerjal KD18 C sobib peamiselt kasutamiseks konstruktsioon materjaliks.   Tellides vähemalt 300€ +km, on transport Eesti piires (v.a saared) TASUTA! 

Kirjeldus

Saematerjal KD18 C on kuivatatud materjal niiskusele 18 +/- 2%, rahvakeeles "transpordikuiv". Materjal on sorteeritud enne kuivatamist ja peale kuivatamist. Saematerjal KD18 C sobib peamiselt kasutamiseks konstruktsioon materjaliks, või siis höövelmaterjaliks mille kvaliteedi nõuded on madalamad. Antud materjal on sorteeritud Skandinaavia saematerjali sorteerimise tingimuste alusel klassi C. Projektimüügi puhul hinnad kokkuleppel. Võimalus tellida teisi ristlõikeid ja pikkusi.

Lisainfo

Mõõtmed -
Laius (W)

, , , ,

Paksus (T)

, ,

Pikkus (L)

, ,

Suurem projekt?
Ei leidnud sobivat mõõtu?

Projektimüügi puhul hinnad kokkuleppel.
Võimalus tellida teisi ristlõikeid ja pikkusi.
Tasu mugavalt ja kiirelt osade kaupa - 0€ lepingutasu! ESTO järelmaksuga tellimuste edukas sooritamine on sama kiire ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks digiallkirjasta järelmaksuleping ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil.

Wellmax Baltic OÜ

MüügitingimusedPrivaatsuspoliitika